Bu yazımız da As Net Asansör Firmaları Yönetim Sistemi Özelliklerine kısaca değineceğiz. As Net, Asansör takip programı bakım takibi yapan firmalar için özel olarak yazılmış asansör bakım takip programıdır. Personel günlük iş planını dilerseniz ofisinizde, dilerseniz internet bağlantısının olduğu her noktadan gerçekleştirebilirsiniz.

As Net Asansör Firmaları Yönetim Sistemi olmasından ziyade sizlere Cari, Stok, Fatura, Kasa ve banka bakiyeleriniz takibini sunar. Kısacası Elevator asansör programı ile muhasebe programına ihtiyaç duymadan muhasebe işlemlerinizi rahatlıkla takibini sağlayabilirsiniz.

As Net asansör takip yazılımı ile aylık periyodik bakımlarınızı planlayabilirsiniz. Bakımı geçen asansörleri görüntüleyebilir. Arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Montaj ve Revizyon tekliflerinizi takip edebilirsiniz.

As Net, asansör takip programı ile Stok kaydı oluşturabilirsiniz. Stok giriş ve çıkış kayıtları ile güncel stok sayımı yapabilirsiniz. Satın alma ve Satış Faturaları ile her zaman güncel stok miktarlarına ulaşabilirsiniz.

Birbirine entegreli çalışan android mobil uygulaması ile, Ofisinize gitmeden, Hesap oluşturabilir, hesap bakiyelerinizi görüntüleyebilir, Hesaba kayıtlı asansörlerinizi listeleyebilirsiniz. Asansörlerde kullanılan donanımın görüntülerini kaydedebilirsiniz. Herhangi bir arıza durumunda ilgili asansörün hangi malzemeye ihtiyaç duyduğunu ofisinizden veya mobil uygulama üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Personeliniz günlük iş planını mobil uygulama üzerinden takip edebilir. Yönetici yetkiniz var ise günlük bakım planlarınızı ve arızalarınızı ilgili personele atayarak günlük iş planınızı yönetebilirsiniz.

Mobil uygulama üzerinden Kasa ve Banka bakiye bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

As Net Asansör Firmaları Yönetim Sistemini indirmek için indir

As Net Asansör Firmaları Yönetim Sistemi kurulumu ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Programı hakkında güncel bilgi ve haberler için facebook grubumuza üye olmanızı rica ederiz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*