Bir önceki yazımızda Asansör takip programı özellikleri hakkında genel bilgiler vermiştik, yazımızı incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda ise Asansör Takip programı kurulumu hakkında bilgiler vermiş olacağız.

Asansör takip programı kurulum dosyasına buradan ulaşabilirsiniz.

1. Adım : Masaüstünüzde yer alan setup dosyası çalıştırılır ve karşımıza çıkan ilk ekranda kurulum yükleme dili Türkçe seçilerek, “Tamam” butonuna tıklanır. Burada amaç yükleme işleminin hangi dil üzerinden yapılacağıdır. Asansör takip programımız henüz başka dillere çevrimi bulunmamaktadır.

Asansör takip programı kurulum 1. adım

2. Adım : Sizlerin programa erişimini kolaylaştırmak amacı ile bir sonraki adımda “Masaüstü simge oluşturulsun” seçeneği işaretlenerek ileri butonuna tıklanır.

asansör takip programı kurulum 2. adım

3. Adım : Kurulum ayarlarıyla ilgili bilgilendirme özeti karşımıza gelmektedir. Ekranda “Kurun” butonu tıklanarak yükleme işlemlerinin gerçekleştirileceği bir sonra ki adım geçilir.

asansör takip programı kurulum 3. adım

4. Adım : Kurulum dosyası gerekli tüm ayarları, mobil uygulama için arka planda çalışacak servis uygulamasını ve veri tabanı kurulumunu siz herhangi bir ayar yapmadan otomatik olarak gerçekleştirmektedir.

asansör takip programı kurulum 4. adım

5. Adım : Kurulum işlemi tamamlandı. Programımızın otomatik olarak çalışmasını isterseniz, “Elevator Yazılımı Çalıştırılsın” seçeneği seçilerek, “Bitti” butonuna tıklanır. Asansör Takip Programı otomatik olarak çalışacaktır.

asansör takip programı kurulum 5. adım

6. Adım : Kurulum işlemi tamamlandı ve kullanıcı giriş ekranı karşımıza çıktı. Programda ilk kullanıcı adımız demo, şifremiz de demo‘dur. Dilerseniz Personel işlemleri ekranında yeni kullanıcı adı ve şifre tanımlayabilirsiniz.

asansör takip programı kurulum 6. adım

Asansör Takip programı kurulumu hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık, dilerseniz videomuzu izleyerek kurulum hakkında görsel bilgi edinebilirsiniz.

Elevator Asansör Takip Yazılımı Kurulum Videosu

Umarım Asansör Takip Programı Kurulumu başlıklı yazımızı yeterli bulmuşsunuzdur. Elevator Asansör Takip Programı hakkında güncel bilgi ve haberler için facebook grubumuza üye olmanızı rica ederiz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*