Asansör Firmaları Yönetim Sistemi

AsNet Asansör Firmaları Yönetim Sistemi; Sektörümüze özel olarak hazırlanmıştır. Asansör Bakım – Arıza – Revizyon – Montaj Hizmetleri veren işletmelerin rahatlıkla şirket yönetimi ve saha personellerinin iş takiplerini yapabilecekleri bir alt yapıya uygun olarak hazırlanmıştır.

AsNet Yazılım / Başlıca Özellikleri

Hesap İşlemleri Modülü

Müşteri: Cari Hesap Açma / Kapama / Düzenleme / Listeleme / İnceleme / Exel Ekleme – Aktarma / Pdf Çevirme / Çıktı Alma gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Bakiyeler Modülü

Hesap Hareketleri / Borç Alacak Listesi / Tahsilat Tablosu / Ekle / Düzenle / Sil / Yazdır / Exel Aktarma / Pdf Çevirme / Çıktı Alma gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Asansör İşlemleri

Asansör Ekle / Düzenle / Sil / Görsel Ekle / Bakım Sözleşme Oluştur / Asansör Durum Tespit Raporu / Asansör Etiket / Asansör Kimlik İşlemleri gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Asansör Liste Modülü

Asansör Listeleri: Asansör Ekle / Düzenle – Asansörleri Listele / Görsel Yükle / Bakım Sözleşmesi Oluştur /Asansör Durum Tespit Raporu / Asansör Kimlik Oluştur(QR Kod) Kare Kod- Etiket Yazdır / Filtreleme Özellik / Detaylı Arama Bulma / Etiket Durum Süreci ve Takip / Apartman Bölge / Seri No Liste / Pdf Çevirme-Exel Çevirme / Çıktı Alma gibi bir çok özellik.

Asansör Bakım Modülü

Bakım İşlemleri : İş Emirleri / Günlük Bakım Planı / Geçmiş Bakım Planları / Bakım Raporları / Bakım İstatistikleri / Bakım Planlama / PDF ve Exel Formatlarına Çeviri ve  Çıktı Alma / Tüm Formatları Yöneticiye Gönderme / Detaylı Filtreleme gibi bir çok içerik özelliği.

Asansör Arıza Modülü

Asansör Arıza : Arıza Ekle / Düzenle / Sil / Onayla / Liste Yazdır / Harita Sistemi / Arıza Kayıtları / Arıza Geçmişi / Arıza Listesi / PDF ve Exel Formatlarına çevirme ve çıktı alabilme gibi bir çok özellik.

Asansör Revizyon Modülü

Asansör Revizyon : Ekle / Düzenle / Sil / Liste Yazdır / Teklif Formu Oluşturma / Teklif Form Yazdırma / Onayla / Harita Sistemi / Exel ve PDF Formatlarına Çevirme Çıktı Alabilme / Filtreli Arama/Bulma / Akredite Kurum Ekleme / Akredite Kurum Eksik Listesi Ekleme (Yönetmelik Maddeleri)/ Etiket Süreci / Stok Ürün Çekme / Malzeme Satış Fiyat Ekleme / Ödeme Planı Ekleme / Taşeron Ekleme / Personel Görev Atama gibi bir çok özellik.

Asansör Montaj Modülü

Asansör Montaj : Ekle / Düzenle / Sil / Liste Yazdır / Teklif Formu Oluşturma / Teklif Form Yazdırma / Onayla / Harita Sistemi / Exel ve PDF Formatlarına Çevirme Çıktı Alabilme / Filtreli Arama/Bulma / Akredite Kurum Ekleme /Etiket Süreci / Stok Ürün Çekme / Malzeme Satış Fiyat Ekleme / Ödeme Planı Ekleme / Taşeron Ekleme / Personel Görev Atama gibi bir çok özellik.

Asansör Taşeron Modülü

Taşeron Modülü : Taşeron Ekle / Taşeron İş Emri / Taşeron İş Başlama / Taşeron İş Bitiş / Düzenle / Sil / Asansör Durum Tespit Raporu / Asansör Etiket Süreci / Taşeron Hakkediş / Taşeron Ödeme Planı /Taşeron Ödeme Dökümü ve sözleşme PDF ve Exel Formatlarında Çıktı Alabilme gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Akredite Kurum Modülü

Akredite Kurum Modülü: Akredite Kurum Tanımlama Açma / Kapama / Düzenleme / Listeleme / İnceleme /Bölge Belirleme/Akredite Kurum Yönetmelik Listesi Ekleme/ Asansör Revizyon ve Montaj Maddeleri Aktarma/Denetleme Tarih / Etiket Süreci Ekleme ve Takip / Yetkili Kişi İletişim Ekle/ Exel ve PDF’e – Aktarma / Pdf Çevirme / Çıktı Alma gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Stok Kart Modülü

Stok İşlemleri : Stok Ekle / Düzenle / Listele / Sil / Görsel Ekle / İncele / Yazdır / Exel Aktar / PDF Çevir / Depolar Arası Virman / Virman Fişi / Depo Giriş / Depo Çıkış / Virman Fiş Oluştur / Tedarikçi Ekle / Sil / Düzenle / Listele / Stok Girişleri / Stok Çıkışları / Stok Sayım/ Stok Grupları / Barkod Tanımla/ Ürün Satış ve KDV Ekleme gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Stok Sayım Modülü

Stok Sayım : Stok Ürün / Birim Tanımlama / Kg-Adet-Metre-Paket /Düzenle / Listele / Sil /  İncele / Yazdır / Exel Aktar / PDF Çevir  / Depo Giriş Adet / Depo Çıkış Adet / Depo Kalan Adet / Sayım Listesi / Sayım Listesi Kaydet/ Depoya Göre Sınıflandırma / Sayım Tarih Filtresi / Sil / Düzenle / Stok Çıkışları / Stok Sayım/ Stok Gruplarına Göre Belirleme gibi bir çok özellik.

Muhasebe Modülü

Fatura İşlemleri: Satın Alma İşlemleri / Satın Alma Faturaları / Satış İrsaliyesi / Satış Faturaları / Cari Hesap Açma / Kapama / Düzenleme / Listeleme / İnceleme / Exel Ekleme – Aktarma / Pdf Çevirme / Detaylı Arama Filtre / İrsaliye No / Cari Unvan Seçme / Stok Ekleme / Stok Silme / Depo Seçme / Stok Adı Ekleme / Miktar Belirleme / Birim Belirleme / Birim Fiyat Belirleme / İndirim Oranı Belirleme / Toplam Fiyat Otomatik İşleme / Açıklama Notları Yazabilme / Çıktı Alma gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Fatura Modülü

Fatura İşlemleri: Satın Alma İşlemleri / Satın Alma Faturaları / Satış İrsaliyesi / Satış Faturaları / Cari Hesap Açma / Kapama / Düzenleme / Listeleme / İnceleme / Exel Ekleme – Aktarma / Pdf Çevirme / Detaylı Arama Filtre / İrsaliye No / Cari Unvan Seçme / Stok Ekleme / Stok Silme / Depo Seçme / Stok Adı Ekleme / Miktar Belirleme / Birim Belirleme / Birim Fiyat Belirleme / İndirim Oranı Belirleme / Toplam Fiyat Otomatik İşleme / Açıklama Notları Yazabilme / Çıktı Alma gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Şirket Kasa Modülü

Şirket Kasa İşlemleri : Kasa Bilgileri / Ekle / Sil / Düzenle/ Rapor Yazdır / Virman Fişi İşlemleri / Kasa Belirleme / Ekle / Sil / Düzenle/ Kasa Gelirleri / Ekle / Sil / Düzenle/Kasa Giderleri /Ekle / Sil / Düzenle/ Kasa Raporları / Detaylı Arama Filtresi / Kasa Bakiye / Toplam Gelir / Toplam Gider / Kasa Bakiye / Tarih/Saat/Evrak No / İşlem Türü / İşlem Tutarı / Açıklama Not Yazabilme / Exel ve PDf Formatlarında Çıktı Alabilme gibi bir çok özellik.

Banka Modülü

Banka İşlemleri : Ekle / Sil / Düzenle/ Virman Fişi / Banka No / Banka Adı / Hesap No / IBAN Bilgileri / Banka Yetkili Kişi / Banka Yetkili Birim İletişim / Banka Hesaba Toplam Gelir / Banka Hesabından Toplam Gider / Banka Hesap Kalan Bakiye / Banka Hareket ve Durum Raporları / Exel ve PDF Formatlarına Çevirme Çıktı alabilme gibi bir çok özellik.

Çek Modülü

Çek İşlemleri : Çek Ekle / Sil / Düzenle/ Detaylı Arama Filtreleme / Tahsil Edildi / İade Edildi / Ciro Edildi / Çek Ön Arka Fotoğrafını Ekleme / Çek Türü / İşlem Tarihi / Çek No / Çek Vade Tarihi / Hesap Adı / İşlem Tutarı / Bank Adı / Çek Mevcut Durumu/ Exel ve PDF Formatlarına Çevirme Çıktı Alabilme gibi bir çok özellik.

Senet Modülü

Senet İşlemleri : Senet Ekle / Sil / Düzenle/ Detaylı Arama Filtreleme / Tahsil Edildi / İade Edildi / Ciro Edildi / Senet Ön Arka Fotoğrafını Ekleme / Senet Türü / İşlem Tarihi / Senet No / Senet Vade Tarihi / Hesap Adı / Kişi Ad Soyadı / İşlem Tutarı /  Senet Mevcut Durumu/ Exel ve PDF Formatlarına Çevirme Çıktı Alabilme gibi bir çok özellik.

E-Fatura Modülü

Faturalarınızı e-fatura panelimizden tek tuşla kesebilirsiniz. Manuel olarak fatura bilgileri girerek faturanızı kesebilirsiniz. Modüle ilave portal ile gelen-giden tüm faturalarınızı takip edebilir muhasebecinize sunabilirsiniz. Kestiğiniz tüm faturalar ücretsiz saklanır panelden faturalarınızın durumunu görebilirsiniz.1000-25000-50.000-100.000 Kontörlü Seçenekler.

E-Arşiv Modülü

E-Fatura, veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen ve elektronik belge biçiminde düzenlenen, VUK gereği bir faturada yer alması gereken bilgilerin içerisinde yer aldığı, satıcı ve alıcı arasında dolaşımını güvenli ve sağlıklı bir biçimde sağlamak amacıyla Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından oluşturulan uygulamadır. AsNet yazılım %100 yerli sermaye ile ürettiği E-Fatura & E-Arşiv Modülü ile E-Fatura süreçlerinizi ticari sisteminize tam entegre olarak yönetmenizde sizlere yardımcı olur.

Teklif Hazırlama Modülü

Asansör Ekle / Düzenle / Sil / Görsel Ekle / Asansör Bakım Teklifi / Asansör Revizyon Teklifi /Asansör Montaj Teklifi/ Stok Ürün Ekle /Depo Ürün Ekle/ Maliyet Ekle /  Satış Fiyat Ekle / Iskonto Ekle / Ödeme Planı Ekle / Firma Bilgileri Ekleme / Logo Ekleme /  Müşteri Bilgileri Ekleme / Silme / Düzenleme / Pdf Ön İzleme Exel ve PDF Formatlarında aktarma çıktı alabilme gibi bir çok özelliğe sahiptir.

(QR Kod) Kare Kod Modülü

(QR Kod) Kare Kod  : Olştur / Ekle / Sil / Ön İzle /  Müşteri Tanımlı / Asansör Kabin İçi / Asansör Kabin Üstü / Makine Motor Dairesi / Asansör Kuyusu / Pdf Çevirme / Etiket Çıktı Alabilme  gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Müşteri Modülü

Müşteri Paneli : AsNet Yazılım’ın özelliklerinden bir tanesi olan müşteri paneli, işletmenize ait olan müşterilerinizin; Kendi asansörleri hakkında yapılan tüm müdahaleleri rahatlıkla görebilecekleri arıza talep oluşturabilecekleri bir sisteme sahiptir. Ekle / Sil / Ön İzleme /  Arıza Talep Oluştur / Yıllık Bakım Süreci / Revizyon İşlemleri / Parça Ürün Değişimleri  / Borç Durumu / Tahsilat Durumu / Fatura Durumu / Asansör Etiket Durumu gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Personel Modülü

Personel İşlemleri : Personel Ekle / Fotoğraf Ekle / Sil / Düzenle /Ad Soyadı/ İşe Giriş / İş Çıkış / Aylık Maaş / Adres / Telefon / Gsm / Mail / Tc No / Unvan / Görevi / Cinsiyet / Medeni Hal / Eğitim Durumu / Ehliyet Bilgileri / Askerlik Durumu / AsNet Yazılım Yetkilendirme / Mobil Yazılım Yetkilendirme / Banka Bilgileri / Kimlik Bilgileri / Pasaport Bilgileri / Geçici İş Sözleşmesi / Ekle / Düzenle / Sil / İmza  / Personel Maaş / Avans / Prim / Hakkediş / Personel Geçmiş Dönem Konum Bilgileri / Exel ve PDF aktarma formatlara çevirme gibi bir çok özellik.

SMS Modülü

SMS Sitemi : Sms modülü, müşteri ile iletişime geçmenin en kolay yolunu bilgisayarınıza taşır. Müşterilerin özel günlerini hatırlayabilir, kampanya bilgilerini göndererek satış faaliyetinde bulunabilir, Bayram, yılbaşı vbg herkes için özel olan zamanlarda tebrik mesajları yollayabilir, yada borcunu ödemeyen müşterilere borcunu hatırlatabilirsiniz.

Mail Gönderme Modülü

Email pazarlama ile işletmenizi büyütün, Müşteri listeleri çok önemlidir. Doğru e-postayı, doğru zamanda, doğru kişilere gönderin! E-postalarınızı birkaç saat içinde müşterileriniz olan alıcıya gönderebilirsiniz. Görsel ekleme özelliği ile kampanyalarınızı, duyurularınızı daha profesyonel hale getirin. Müşteri Cari Hesap Dökümü Gönderme / Tahsilat / Fatura / Bakım / Revizyon / Montaj Bilgilerini Gönderme / Bilgilendirme özetlerini gönderme…gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Kampanya Modülü

Mail gönderme sistemiyle orantılı çalışan kampanya modülü…mail sistemi aracılığı ile jpg,png,pdf gibi formatlarda ki tanıtım ve kampanyalarınızı, kutlama mesajlarınızı müşterilerinize göndermede sizlere destek olur.

Tahsilat Modülü

Tahsilat İşlemleri : Cari Hesap / Asansör Bakım /Asansör Revizyon / Asansör Montaj / Asansör Parçası / Tedarikçi Tahsilatı / Asansör Bakım Aylık Tahsilatı İşlemlerini rahatlıkla yapabileceğiniz muhasebe modülü ile orantılı çalışan bir yapıya sahiptir.

Sanal Pos Modülü

Sanal Pos İşlemleri : Cari Hesap / Asansör Bakım /Asansör Revizyon / Asansör Montaj / Asansör Parçası / Tedarikçi Tahsilatı / Asansör Bakım Aylık Tahsilatı (Sanal Pos) Kapıda ödeme sistemiyle işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz muhasebe modülü ile orantılı çalışan bir yapıya sahiptir.

Etiket Modülü

Etiket İşlemleri : Bu modülümüz aracılığı ile asansörler için oluşturduğunuz QR Kod (Kare Kod ) ları işlevsel hale getirirsiniz, müşterinize ait asansör için hazırlanan bu modül aracılığı ile saha personeli mevcut asansöre yaptığı tüm işlemleri sisteme işler ve QR Kod (Kare Kod ) mevcut potansiyel müşterilerinizi bir birinden ayırır, personel ve asansör işlemlerini daha sağlıklı takip etmenizde yardımcı olur.

Tanımlamalar Modülü

Tanımlama İşlemleri : Şirket Tanımla / Akredite Kurum Tanımla / Asansör Yönetmelik Maddelerini Tanımla / Birim Tanımla / Depo Tanımla / Tedarikçi Tanımla / Stok ve Grup Tanımla gibi bir çok özelliğe sahip olan bir düzene sahiptir.

Konum Modülü

Konum İşlemleri : Şirketinizde saha sorumlusu olarak çalışan personellerinizin mevcut bina kontrolleri için gerekli olan alanda mı yoksa alan saha dışında mı hareket ediyorlar bunu ve buna benzer olayları rahatlıkla gözlem içerisine alabileceğiniz bir optimizasyon hamlesidir, tavsiyemiz personellerinizin geçmiş konum bilgilerine ulaşmanız ve sonra yapacağınız personel görüşmelerinde bu konuları özenle takip ettiğinizi belirtmenizdir.

Ajanda Modülü

Ajanda İşlemleri : Ekle / Sil / Düzenle / Müşteri Notları Yazma /Görüşme Notları Yazma /  Not Başlangıç Tarihi / Bitiş Tarihi / Geçmiş Dönem Notları Görme / Silme / Exel ve PDF Formatlarına aktarabilme çıktı alabilme gibi özellikler.

Araç Modülü

Araç İşlemleri : Araç Ekle / Sil / Düzenle / Listele / Plaka / Marka / Model / Kullanıcı Kişi / Araç Belgeleri / Evrak No / Gider Bilgisi / Yakıt / Arıza / Parça Değişim/Kaza / Kaza Tutanak / İşlem Türleri / İşlem Tarihleri / Araç Yakıt İşlemleri / Exel ve PDf Formatlarına aktarma çevirme ve çıktı alabilme gibi bir çok özellik.

Görevlendirme Modülü

Görevlendirme  İşlemleri : Ekle / Sil / Düzenle / Listele / Müşteri Bilgileri Girme / Personel Görev Atama / Notları Yazma /Görüşme Notları Yazma /  Görev Başlangıç Tarihi / Bitiş Tarihi / Geçmiş Dönem Görev Görme / Silme / Exel ve PDF Formatlarına aktarabilme çıktı alabilme gibi özellikler.

Evraklar Modülü

Evrak İşlemleri : Ekle / Sil / Düzenle / Listele / Müşteri Hesap Adı Seçme / Asansör Seri No Seçme / İşlem Türü Seçme / Evrak Türü Belirleme / Açıklama Not Ekleme / İşlem Personel Belirleme / Asansör Durumu Fotoğraf Çekme / Ekleme / Silme / Bina Fotoğraf Çekme / Ekleme / Silme / Yöneticiden Gelen Evrak Ekleme / Silme / Şantiye Durum Fotoğrafı Çekme / Ekleme Silme gibi bir çok özellik.